Keskilaakso

Keskilaakso ilmestyy torstaisin tilaajatalouksiin.

Keskilaakso
Valtatie 12, 46900 Inkeroinen
Asiakaspalvelu avoinna ma-to klo 9-12, pe suljettu
Elimäki
Vanhamaantie 7, 47200 Elimäki
Avoinna to 8-12, muulloin aina kun olemme paikalla

Keskitetty puhelinpalvelu arkisin klo 8-16 puh. 015 350 3539
asiakaspalvelu@keskilaakso.fi

Tilaukset
puh. 015 350 3539
tilaukset@keskilaakso.fi

Päätoimittaja
Stiina Kokkonen puh. 0440 350 531
toimitus@keskilaakso.fi

Toimitus
Ilkka Kujala puh. 0440 350 534
Raija Anttila puh. 0440 350 350

Mediamyynti
Marjo Kattelus puh. 0440 350 533
marjo.kattelus@keskilaakso.fi

ESV-Paikallismediat Oy: myyntipäällikkö Merja Luhtanen
puh. 040 746 4334
merja.luhtanen@esv-paikallismediat.fi

Asiakaspalvelu ja sivunvalmistus
Nina Grön puh. 015 350 3536 ja 0440 350 536
asiakaspalvelu@keskilaakso.fi
ilmoitukset@keskilaakso.fi

Hallinto
Tiina Kivinen puh. 015 350 3530

Henkilökohtaiset sähköpostit: etunimi.sukunimi@keskilaakso.fi

Jakelureklamaatiot
0200 220 20 (pvm/mpm) ma-pe 6.00-16.00 ja la-su 8.30-12.00

 

ESV-Paikallismediat Oy
ESV-Paikallismediat Oy on osa Länsi-Savo -konsernia ja se julkaisee konsernin kerran viikossa torstaisin ilmestyviä paikallislehtiä.
Lataa pdf tästä

Joutseno-lehti (2 965)
Juvan Lehti (4 047)
Kaakonkulma; Virolahti, Miehikkälä, Ylämaa (4 496)
Kangasniemen Kunnallislehti (4 224)
Keskilaakso; Inkeroinen, Myllykoski, Anjala, Elimäki, Koria, Sippolan seutu (4 651)
Luumäen Lehti (3 502)
Länsi-Saimaan Sanomat; Savitaipale, Lemi, Taipalsaari ja Suomenniemi (4 377)
Pitäjänuutiset; Mäntyharju, Pertunmaa (5 132)
Puruvesi; Enonkoski, Kerimäki, Kesälahti, Punkaharju ja Savonranta (6 037)

LT2013

ESV-Paikallismediat Oy: toimitusjohtaja Kaija Huuhtanen
puh. 0400 751 244
kaija.huuhtanen@esv-paikallismediat.fi

Viikon kysymys

Huolestuttavatko Kymsoten tulevat palveluverkkoratkaisut?

Näytä tulokset

Loading ... Loading ...
Kommentoi kyselyä