Keskilaakso

Keskilaakso ilmestyy torstaisin tilaajatalouksiin.

Keskilaakso
Valtatie 12, 46900 Inkeroinen
Asiakaspalvelu avoinna ma-to klo 9-12, pe suljettu

Keskitetty puhelinpalvelu arkisin klo 8-16 puh. 015 350 3539
asiakaspalvelu@keskilaakso.fi
Tilaukset
puh. 015 350 3539
tilaukset@keskilaakso.fi
Päätoimittaja
Stiina Kokkonen puh. 015 350 3531 ja 0440 350 531
toimitus@keskilaakso.fi

Toimitus
Ilkka Kujala puh. 015 350 3534 ja 0440 350 534

Mediamyynti
Marjo Kattelus puh. 044 035 0533
marjo.kattelus@keskilaakso.fi

ESV-Paikallismediat Oy: myyntipäällikkö Merja Luhtanen
puh. 040 746 4334
merja.luhtanen@esv-paikallismediat.fi Asiakaspalvelu ja sivunvalmistus
Nina Grön puh. 015 350 3536 ja 0440 350 536
asiakaspalvelu@keskilaakso.fi
ilmoitukset@keskilaakso.fi

Hallinto
Tiina Kivinen puh. 015 350 3530
Henkilökohtaiset sähköpostit: etunimi.sukunimi@keskilaakso.fi

Jakelureklamaatiot: (05) 2800 4650 ma-pe 6.00-8.30.
0200 220 20 (pvm/mpm) ma-pe 8.30-16.00 ja la-su 8.30-12.00.

 

ESV-Paikallismediat Oy
ESV-Paikallismediat Oy on osa Länsi-Savo -konsernia ja se julkaisee konsernin kerran viikossa torstaisin ilmestyviä paikallislehtiä.
Lataa pdf tästä

Joutseno-lehti (2 965)
Juvan Lehti (4 047)
Kaakonkulma; Virolahti, Miehikkälä, Ylämaa (4 496)
Kangasniemen Kunnallislehti (4 224)
Keskilaakso; Inkeroinen, Myllykoski, Anjala, Sippolan seutu (4 651)
Luumäen Lehti (3 502)
Länsi-Saimaan Sanomat; Savitaipale, Lemi, Taipalsaari ja Suomenniemi (4 377)
Pitäjänuutiset; Mäntyharju, Pertunmaa (5 132)
Puruvesi; Enonkoski, Kerimäki, Kesälahti, Punkaharju ja Savonranta (6 037)

LT2013

ESV-Paikallismediat Oy: toimitusjohtaja Kaija Huuhtanen
puh. 0400 751 244
kaija.huuhtanen@esv-paikallismediat.fi